Samimiyet, İnovasyon, Doğruluk

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifikalar
iyi kalite Klinik Simülasyon satış için
iyi kalite Klinik Simülasyon satış için
Müşteri yorumları
Well, good supplier. Long time cooperated as their sole agent. I am satisfied with their good price, good service and nice quality!

—— Mr. Pavel from Russia

We just want to give the feedback, that all products are in brilliant condition and in the quality we expected. Brilliant job.

—— Mr. Lukas from Germany

Delivery time is ok and shipment is smooth. I can find all models I need from Honglian. The sales are all professional and quick reply.

—— Mr. David from USA

Good experience to work with Honglian! They pay close attention to quality details. Especially quick response any warranty claims occurred

—— Mr. Tom from UK

Ben sohbet şimdi

Shanghai Honglian Medical Tech Group

1 2 3 4 5 6 7 8
Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group
Office Building Office Building Factory Lobby Factory Building Produce Line Our Honor Wall Factory Lobby Fabrikamız

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Genel Doktor
No. Çalışanları : 100~500
Yıllık satış : 200-500
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : 90% - 100%

Şanghay Honglian Tıbbi Teknik Grubu başlangıçta 1993 yılında inşa edilmiştir. Şanghay'da bulunur - bir kozmopolit. En gelişmiş bilimsel gücü ve uluslararası akademik değişim merkezinin coğrafi avantajını benimser. Kendi yeteneklerini, yurt içi ve yurt dışı ünlü üniversitelerle düzinelerce iyi uzun vadeli işbirliği içinde en üst düzeye çıkarmaktadır. Uluslararası öncü ürünler geliştirir, gelişimi için uzun vadeli fikirleri belirlemek için ülkenin her tarafını kapsayan ürün pazarlama ağı kurar. Barış için çok çalışıyor ve uzun birikim ile savuruyor. 10 yılı aşkın süredir bu zorlu çalışmanın ardından şirketin Şanghay'daki Bund iş merkezinde pazarlama merkezi olarak 1000 metrekarelik bir ofisi bulunmaktadır. Şanghay Jinshan ve Jiading yeni üst düzey teknoloji geliştirme bölgelerinde üretim üssü kapalı alan 35.000 metrekare ulaştı. Bağımsız araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servislerin birleşimini içeren yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Yıllık cirosu milyarlarca dolardan fazla. General Doktor markası, muadiller arasında ünlü bir marka haline geldi. Dünyaca ünlü bir üne sahiptir. Şirket, uluslararası rekabet avantajı sağlamak için tıp eğitimi ve sayısal ağ yazılımı ile ilgili bağımsız temel teknolojinin araştırılması ve geliştirilmesi için büyük miktarda yatırım yaptı. Aynı zamanda, kalıp ve malzemelerin sanatında büyük bir ilerleme kaydediyor. Dünyanın her yerinde ön plana çıkan ürün kriterinin ve kalitesinin farkına varmanın ilk vakti. Bu arada, şirketin her temel teknolojisinin araştırma ve geliştirilmesi kalkınmada büyük ilerleme kaydediyor. Düzinelerce sistematik ürünün genel parametreleri yetkili departman tarafından incelenmekte ve doğrulanmaktadır ve bunlar arasında, birincil derecede birinci sınıf seviyeye ulaşan birçok tasarım ve fonksiyonun bulunduğu endüstri kriterinin bileşeni haline gelmektedir. Şirketi Çin'e dayatmak ve dünya çapında bir dayanak bulmak birincil hedefine gerçekten ulaşıyor. Şirket AOQC tarafından Ulusal Kalite Belgelendirme Sisteminde ISO9001-2000 belgesini geçti; Aynı yıl, Devlet Gıda ve İlaç İdaresi tarafından verilen beş yıllık muafiyet için üretim lisansı ve ticaret lisansı kazanmıştır; 2002 yılında düzenlenen 12. Ulusal Kıvılcım Yaratıcı Buluş Yarışması'nda Excellent Products'un altın madalyasını kazandı; 2004 ve 2011 yıllarında Sözleşme Şartlarını Mektupla Götürme ve Ne Dedikoduyla Daimi Olma Şerefine Varmıştır; 2007 yılında Şanghay Yüksek teknoloji Enterprise şöhretini kazandı; 2008'de GB / T24001-2004-ISO14001: Çevre Yönetim Sistemi Gereksinimleri 2004'ü geçti; 2009 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi tarafından belgelendirilmiştir.

Şirket, General Doctor markalı ürünü üretmektedir. Tıbbi ilk yardımlar, teşhis, klinik, hemşirelik, anne ve çocuk sağlığı, çocuk doktoru, anatomi, multimedya, geleneksel Çin tıbbı, ağız boşluğu, numuneler vb. Dahil olmak üzere 1000'den fazla çeşit çeşit serisi bulunmaktadır. 11. Beş Yıllık Sağlık Yüksekokulu ve Eğitim Bakanlığı tarafından tıp fakülteleri deneysel gösteri merkezi ve hemşirelik mesleki eğitim uygulama üssü planlanmaktadır. Bu arada, firmamızın CPR simülasyon insan ve ilkyardım aletleri Çin Kızıl Haç tarafından satın alındığı için teklifi kazandık. Halen, bizimkilerin ilk yardım ürünleri, sağlık bakım, tıp eğitimi, Kızıl Haç, elektrik, nakliye, yangın kontrolü, üretimin güvenliği ve kamu topluluklarında hoş bir pazar payı kaplayan da dahil olmak üzere farklı endüstrilerde yaygınlaştı.

Modern tıbbi eğitim ekipmanlarının lideri olarak şirket, 10 ürün pazarlama servis merkezi şubesi kurdu ve bu ağ yapımı temelinde uygulanabilir ve popüler ürünlerden oluşan bir servis yönetim sistemi seti uyguladı ve hızlı tepki, Çevrimiçi yardım, yakındaki bakım, acil durum önlemleri, düzenli izleme vb. Ve kullanıcıların çoğunluğunun güvenilir bir kooperatif ortağı olun. Ürünler ihracatı yaklaşık 80 ülke ve bölgeye yayılmıştır. Birleşmiş Milletler'de birçok kez tekliflerimizi kazandık. Annul ihracat rakamları 5.000.000 doları aştı. General Doktor, uluslararası pazarda tanınmış ve Çin için onur kazanıyor.

 

Mal çeşitleri, ileri teknoloji ve iyi hizmet temel amaçlarına ulaştıktan sonra. Honglian personeli domuz resmini tekrar görüyor. Ekim 2007'de şirket, Ulusal Şirket modeli olma hedefini belirlemek için Üçüncü İşletme Kurma çağrısı yapıyor. Kaliteye ve yaratıcılığa dikkat edin; Marka ve uyumsuz ruh odaklanmak; Hizmete ve bütünlüğe önem vermek; Değer yetenekleri ve kuralları. Bunun amacı modern yönetim şirketine geçişi sağlamaktır. Kendimizi geliştirirken, topluma geri dönüş ve insanlığa fayda sağlar. Yurtiçi ve yurtdışı arkadaşlarımızla işbirliği yapmaya ve elele el ele yürümeye hazırız. Ülkemiz için tıp eğitiminde hizmet etmek ve insanlığın sağlığına daha fazla katkıda bulunmak için elimizden geleni yapacağız.

İletişim bilgileri
Shanghai Honglian Medical Tech Group

İlgili kişi: Ms. Ally Zhou

Tel: 86-21-55964925

Faks: 86-21-65223810

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)