Samimiyet, İnovasyon, Doğruluk

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Honglian Medical Tech Group

Sertifikalar
iyi kalite Klinik Simülasyon satış için
iyi kalite Klinik Simülasyon satış için
Müşteri yorumları
Well, good supplier. Long time cooperated as their sole agent. I am satisfied with their good price, good service and nice quality!

—— Mr. Pavel from Russia

We just want to give the feedback, that all products are in brilliant condition and in the quality we expected. Brilliant job.

—— Mr. Lukas from Germany

Delivery time is ok and shipment is smooth. I can find all models I need from Honglian. The sales are all professional and quick reply.

—— Mr. David from USA

Good experience to work with Honglian! They pay close attention to quality details. Especially quick response any warranty claims occurred

—— Mr. Tom from UK

Ben sohbet şimdi

Shanghai Honglian Medical Tech Group

1 2 3 4 5 6 7 8
Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group Shanghai Honglian Medical Tech Group
Office Building Office Building Factory Lobby Factory Building Produce Line Our Honor Wall Factory Lobby Fabrikamız

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Genel Doktor
No. Çalışanları : 100~500
Yıllık satış : 200-500
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : 90% - 100%

Şangay Honglian tıbbi Tech Group 1993 yılında kurulmuştur. Şimdi Honglian kendi araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servis sistemi ile yüksek teknoloji kurumsal olması için geliştirdi. Şangay Kuzey Bund pazarlama merkezi 1200 metrekare kapsar ve üretim üssü fazla on dört bin metrekare kapsayan Jinshan yüksek teknoloji geliştirme alanında. Şirketin yıllık satışları 105 milyondan fazla ve "General Doktor" endüstride tanınmış bir marka haline geldi ve aynı zamanda uluslararası pazarda ünlü oldu.

2002 yılında Honglian, İngiliz MoDi Şirketi tarafından ISO9001-2000 ile kimlik doğrulamasına tabi tutuldu; 2007'de kalite için CE sertifikaları onaylandı; 2008'de Çevre Yönetim Sistemi GB / T24001-2004-ISO14001: 2004 gerekliliklerini karşılıyoruz. Ayrıca Honglian 2008 ve 2010 yıllarında Kızıl Haç'la işbirliği yaptı ve Pekin Olimpiyat Oyunları ve Şanghay Expo için acil eğitim ürünleri tedarik etti. Ayrıca Honglian, Çin Kızıl Haç tarafından tedarikçi olarak atanır. Dahası, Honglian geçen yıl Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tıbbi becerilerin ve muayenehanenin seçkin tedarikçisi ve eğitim merkezi olarak laurelled.

Acil Eğitim Mankeni, Fiziksel Muayene Eğitimi Simülatörü, Klinik Eğitim Simülatörü, Hemşirelik Becerileri Eğitim Simülatörü, Anne ve Bebek Eğitim Simülatörü, İnsan Sistemleri Anatomi Modeli, Stomatoloji Eğitim Modeli, İlk Yardım, Genel Doktor ürünü 9 seriyi ve 1000'den fazla türünü kapsar. ekipman ve tesis. Özellikle yüksek kaliteye dayanan Honglian son üç yılda Çin Kızıl Haç ve UNFPA'nın tekliflerini birçok kez kazandı, bu nedenle Honglian istikrarlı tedarikçisi konumundadır.

2005 yılında Uluslararası Ticaret Bölümü kurulmasından bu yana, ABD, Almanya, Hollanda, Belçika, Japonya, Kore, Ukrayna, vb gibi 88 ülkeye ihraç var yıllık ihracat miktarı fazla USD30, 000, 000 ulaştı Her yıl% 64'lük hızlı büyüme oranı. Dahası, "General Doktor" markası, uluslararası pazardaki daha fazla yabancı müşteri tarafından tanınmış ve Çin için onur kazanıyor.

Gelecekte, Honglian birlikte geliştirmek için sizinle birlikte yüksek kalitede ürün ve yürekten hizmet üretmek için el ele çalışacak. Honglian'a nazik destek ve iyi fikirleriniz takdir edilecek ve beklenecektir.

İletişim bilgileri
Shanghai Honglian Medical Tech Group

İlgili kişi: Ms. Ally Zhou

Tel: 86-21-55964925

Faks: 86-21-65223810

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)