Ana sayfa

Shanghai Honglian Medical Tech Group

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Shanghai Honglian Medical Tech Group

Şangay Honglian Tıbbi Alet Geliştirme Co, Ltd

1. Honglian kimdir?

Şangay Honglian Tıbbi Alet Geliştirme Co, Ltd markası (Genel Doktor) ile 1993 yılında Şangay Çin'de Yüksek Öğretim ve Tıp Eğitimi düzeyleri ve tesislerinde Tıp Eğitimi geliştirmek amacıyla, Tıbbi Öğretim Ekipmanları Yüksek Teknoloji tasarımı ve üretimi için kurulmuştur.

Shanghai Honglian Tıbbi Alet Geliştirme Co, Ltd Çin'in önde gelen ve en büyük üreticisi yüksek kalite ve en eksiksiz Tıbbi Eğitim Mankenleri ve CE ve ISO onayı ile anatomik modeller üreten

Honglian ürünleri dünya üzerinde 90'dan fazla ülkede yaygın olarak ihraç edilmektedir ve Çin'de zaten UNFPA ve diğer ünlü Uluslararası organizasyonlarla ihale çok sahipti.

Modern ve üst tasarımı için 10'dan fazla üst düzey mühendisimiz var

Tüm bu teknoloji% 100 olduğu için Teknoloji Öğretim Birimleri bize aittir.

- Üretimimizin% 95'ini, aralarında Çin ve yurtdışında olmak üzere yaklaşık 200 Üniversite dahil 90'dan fazla ülkeye ihraç ediyoruz.

- Birkaç Kalite Belgesine sahibiz.

- Lütfen, ürün yelpazemizin çoğunu görebileceğiniz WEB Sitemize bakınız: www.honglian8.com.

- Tüm tasarımları Şanghay'daki fabrikalarımızda üretiyoruz (Çin).

 

 

2. ne HongLian sunabilir?

Honglian ürünü 9 serisini ve 1000'den fazla türü sunuyor

tesisleri yetkin bir şekilde takip etmek:

- Tam bir “Tıbbi” Eğitim Eğitim Merkezi.

- Laboratuarların çoğunu Tıp Üniversiteleri / Kolejler / Tıp Eğitim Merkezindeki tüm Tıbbi Birimlerde donatın.

- Yüksek teknoloji acil eğitim mankeni, fizik muayene eğitim simülatörü, Klinik eğitim Simülatörü, Hemşirelik Becerileri Eğitim simülatörü, anne ve bebek eğitim simülatörü, insan sistemleri anatomik modeli, Stomatoloji eğitim modeli, ilk yardım ekipmanı ve tesis.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Genel Doktor

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 200-500

Yıl kurulan : 1993

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

Şanghay Honglian Tıbbi Teknik Grubu başlangıçta 1993 yılında inşa edilmiştir. Şanghay'da bulunur - bir kozmopolit. En gelişmiş bilimsel gücü ve uluslararası akademik değişim merkezinin coğrafi avantajını benimser. Kendi yeteneklerini, yurt içi ve yurt dışı ünlü üniversitelerle düzinelerce iyi uzun vadeli işbirliği içinde en üst düzeye çıkarmaktadır. Uluslararası öncü ürünler geliştirir, gelişimi için uzun vadeli fikirleri belirlemek için ülkenin her tarafını kapsayan ürün pazarlama ağı kurar. Barış için çok çalışıyor ve uzun birikim ile savuruyor. 10 yılı aşkın süredir bu zorlu çalışmanın ardından şirketin Şanghay'daki Bund iş merkezinde pazarlama merkezi olarak 1000 metrekarelik bir ofisi bulunmaktadır. Şanghay Jinshan ve Jiading yeni üst düzey teknoloji geliştirme bölgelerinde üretim üssü kapalı alan 35.000 metrekare ulaştı. Bağımsız araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servislerin birleşimini içeren yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Yıllık cirosu milyarlarca dolardan fazla. General Doktor markası, muadiller arasında ünlü bir marka haline geldi. Dünyaca ünlü bir üne sahiptir. Şirket, uluslararası rekabet avantajı sağlamak için tıp eğitimi ve sayısal ağ yazılımı ile ilgili bağımsız temel teknolojinin araştırılması ve geliştirilmesi için büyük miktarda yatırım yaptı. Aynı zamanda, kalıp ve malzemelerin sanatında büyük bir ilerleme kaydediyor. Dünyanın her yerinde ön plana çıkan ürün kriterinin ve kalitesinin farkına varmanın ilk vakti. Bu arada, şirketin her temel teknolojisinin araştırma ve geliştirilmesi kalkınmada büyük ilerleme kaydediyor. Düzinelerce sistematik ürünün genel parametreleri yetkili departman tarafından incelenmekte ve doğrulanmaktadır ve bunlar arasında, birincil derecede birinci sınıf seviyeye ulaşan birçok tasarım ve fonksiyonun bulunduğu endüstri kriterinin bileşeni haline gelmektedir. Şirketi Çin'e dayatmak ve dünya çapında bir dayanak bulmak birincil hedefine gerçekten ulaşıyor. Şirket AOQC tarafından Ulusal Kalite Belgelendirme Sisteminde ISO9001-2000 belgesini geçti; Aynı yıl, Devlet Gıda ve İlaç İdaresi tarafından verilen beş yıllık muafiyet için üretim lisansı ve ticaret lisansı kazanmıştır; 2002 yılında düzenlenen 12. Ulusal Kıvılcım Yaratıcı Buluş Yarışması'nda Excellent Products'un altın madalyasını kazandı; 2004 ve 2011 yıllarında Sözleşme Şartlarını Mektupla Götürme ve Ne Dedikoduyla Daimi Olma Şerefine Varmıştır; 2007 yılında Şanghay Yüksek teknoloji Enterprise şöhretini kazandı; 2008'de GB / T24001-2004-ISO14001: Çevre Yönetim Sistemi Gereksinimleri 2004'ü geçti; 2009 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi tarafından belgelendirilmiştir.

Şirket, General Doctor markalı ürünü üretmektedir. Tıbbi ilk yardımlar, teşhis, klinik, hemşirelik, anne ve çocuk sağlığı, çocuk doktoru, anatomi, multimedya, geleneksel Çin tıbbı, ağız boşluğu, numuneler vb. Dahil olmak üzere 1000'den fazla çeşit çeşit serisi bulunmaktadır. 11. Beş Yıllık Sağlık Yüksekokulu ve Eğitim Bakanlığı tarafından tıp fakülteleri deneysel gösteri merkezi ve hemşirelik mesleki eğitim uygulama üssü planlanmaktadır. Bu arada, firmamızın CPR simülasyon insan ve ilkyardım aletleri Çin Kızıl Haç tarafından satın alındığı için teklifi kazandık. Halen, bizimkilerin ilk yardım ürünleri, sağlık bakım, tıp eğitimi, Kızıl Haç, elektrik, nakliye, yangın kontrolü, üretimin güvenliği ve kamu topluluklarında hoş bir pazar payı kaplayan da dahil olmak üzere farklı endüstrilerde yaygınlaştı.

Modern tıbbi eğitim ekipmanlarının lideri olarak şirket, 10 ürün pazarlama servis merkezi şubesi kurdu ve bu ağ yapımı temelinde uygulanabilir ve popüler ürünlerden oluşan bir servis yönetim sistemi seti uyguladı ve hızlı tepki, Çevrimiçi yardım, yakındaki bakım, acil durum önlemleri, düzenli izleme vb. Ve kullanıcıların çoğunluğunun güvenilir bir kooperatif ortağı olun. Ürünler ihracatı yaklaşık 80 ülke ve bölgeye yayılmıştır. Birleşmiş Milletler'de birçok kez tekliflerimizi kazandık. Annul ihracat rakamları 5.000.000 doları aştı. General Doktor, uluslararası pazarda tanınmış ve Çin için onur kazanıyor.

 

Mal çeşitleri, ileri teknoloji ve iyi hizmet temel amaçlarına ulaştıktan sonra. Honglian personeli domuz resmini tekrar görüyor. Ekim 2007'de şirket, Ulusal Şirket modeli olma hedefini belirlemek için Üçüncü İşletme Kurma çağrısı yapıyor. Kaliteye ve yaratıcılığa dikkat edin; Marka ve uyumsuz ruh odaklanmak; Hizmete ve bütünlüğe önem vermek; Değer yetenekleri ve kuralları. Bunun amacı modern yönetim şirketine geçişi sağlamaktır. Kendimizi geliştirirken, topluma geri dönüş ve insanlığa fayda sağlar. Yurtiçi ve yurtdışı arkadaşlarımızla işbirliği yapmaya ve elele el ele yürümeye hazırız. Ülkemiz için tıp eğitiminde hizmet etmek ve insanlığın sağlığına daha fazla katkıda bulunmak için elimizden geleni yapacağız.

Firma Servisi

Honglian Garanti Politikası

Adım1: Malları aldığınızda, lütfen bir hafta içinde ayrıntılı olarak inceleyin. Herhangi bir sorun olursa, lütfen hemen talep edin.

Adım2: Herhangi bir hak talebi oluştuysa, garanti talebi bilgilerini takip eden satış sonrası personele, gönderdiğiniz e-postaafter_sale03@honglian8.com adresine gönderiniz.

Bir iş günü içinde sizi tatmin edecek en iyi çözümü analiz eder ve çözeriz.

Gerekli garanti talepleri bilgileri:

1. Resimler veya video

2. Garanti belgesindeki seri numarası ve Inv. NO veya PI.NO
3. Problem tanımı

3. Adım: Teknik yardım teklif edin veya yedek parçaları gönderin

4. Adım: Tam olarak tatmin oluncaya kadar talep çözümünü takip edin.

Garanti Süresi: Ürünlerinizi aldıktan bir yıl sonra.

Ekle: 508-516, No. 1 Bldg., Aijia International Bldg., Lane 288, Wuhua Rd., Hongkou Bölgesi, Şangay, Çin                

Söyle: 0086-21-65223703

Faks: 0086-21-65223810

E-Posta:   After_sale03 @ honglian8.com  

Skype: after_sale03.honglian8.com

Şirket takım

organizasyon

İşletmenin sürdürülebilir gelişimini ve normal operasyonu sağlamak için, modern kurumsal organizasyon yapısına uygun honglian ve kendi üretim ve operasyon durumu ile birlikte güçlü bir kontrol, hızlı tepki ve operasyon ve verimli organizasyon yapısı kurdu. Şirket departmanlarının sorumluluğu açık, esnek ve verimli olup, iyi işbirliği sistemlerinden biri olarak araştırma, geliştirme, üretim ve pazarlama, Teknik destek ve satış sonrası hizmeti oluşturmuştur .

İLETİŞİM

Adres: 5inci Kat, No.1 Bldg, Aijia Uluslararası Bldg, 288 # Wuhua Rd., Hongkou Bölgesi, Şangay, Çin

Fabrika adres:No.88, Shande Rd., Shanyang Kasabası, Jinshan Bölgesi, Şangay