Mesaj gönder
Ana sayfa

Shanghai Honglian Medical Tech Group

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili
Shanghai Honglian Medical Tech Group
Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili
Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili
Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili
Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili
Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili
Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili
Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili
Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili
Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Shanghai Honglian Medical Tech Group

 

 

Shanghai Honglian Tech Group 1993 yılında Şangay'da kurulmuş olup, her türlü tıbbi eğitim modelini bağımsız olarak araştırır ve geliştirir, üretir ve satar. Grup tarafından yayınlanan Big-13 ürün serisi, Dahiliye, Cerrahi, Pediatri, Hemşirelik, İlk Yardım, Geleneksel Çin tıbbı, Anatomi ve Sanal tıp sistemi gibi hemen hemen tüm tıbbi disiplinleri kapsayan 1200'den fazla öğretim modelini içermektedir. Grup aynı zamanda kendisini tıp fakültelerindeki öğrencilere, Klinik hemşirelerine ve çeşitli endüstrilerdeki ilk yardım personeline eğitim vermeye adamıştır.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Genel Doktor

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 200-500

Yıl kurulan : 1993

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

1993 yılında Şanghay'da kurulan Şanghay Honglian Tıbbi Teknoloji Grubu, bağımsız araştırma ve geliştirme, üretim ve tıbbi öğretim modelleri her türlü satıyor.Grup tarafından yayınlanan Big-13 ürün serisi, Dahiliye, Cerrahi, Pediatri, Hemşirelik, İlk Yardım, Geleneksel Çin tıbbı, Anatomi ve Sanal tıp sistemi gibi hemen hemen tüm tıbbi disiplinleri kapsayan 1200'den fazla öğretim modelini içermektedir.Grup aynı zamanda kendisini tıp fakültelerindeki öğrencilere, Klinik hemşirelerine ve çeşitli endüstrilerdeki ilk yardım personeline eğitim vermeye adamıştır.

 

Honglian Group, güçlü ve profesyonel Ar-Ge ekibinin yanı sıra gelişmiş ve mükemmel satış hizmetleri konseptleri ile ürünlerinin Araştırma ve Geliştirilmesine odaklanarak markasının tanıtımı üzerinde çalışıyor.Bu arada Grup, uzun vadede uluslararası lider ürünler geliştirmek için yurtiçi ve yurtdışında onlarca kolej, üniversite ve akademik ekip ile işbirliği yaparak sektörde standart belirleyiciler haline geldi.Tasarımlarından ve işlevlerinden bazıları şimdiden dünya standartlarına ulaştı.Grup, İç pazara odaklan, Dünyaya git sözünü başarıyla gerçekleştirmiştir.Şu anda, Grup Çin'de Modelleme endüstrisinin gelişimine liderlik ediyor.

 

“Genel Doktor” uluslararası endüstride en tanınmış markalardan biri haline geldiği için şirketin Yıllık Satış Hacmi 200 milyon RMB'nin üzerindedir.Şu anda, Honglian Grubu'nun ürünleri 100'den fazla yabancı ülkeye ihraç edilmiştir ve Grup, Çin Kızılhaç Derneği, UNFPA ve WHO gibi uluslararası kuruluşların sağlayıcılarından biri haline gelmiştir.Küreselleşme ve Çeşitlendirme stratejisine bağlı kalarak şirket, her türlü tıbbi sergilere, Simülasyon öğretiminde yerel olarak düzenlenen akademik konferanslara katıldı ve çok çeşitli tıp okulları ve kurumlarına derinlemesine hizmet verdi.Dahası, şirketin iş Hindistan, Brezilya, Rusya, Almanya, Türkiye ve diğer bazı ülkelerde hızla geliştirildi, bu yüzden yurtdışında dağıtım depoları oluşturmak için profesyonel distribütörlerle çalışma, yurtdışı fabrikalarla işbirliği eğilimi.

 

Honglian Group, Şangay'daki 3. Sınıf Hastanelerden yetkili uzmanların rehberliğinde Bilim, Öğretim ve Araştırma entegrasyonuyla Tek noktadan tıbbi beceri eğitim merkezini inşa etmede profesyoneldir ve genel pratisyenlik Programını ve asistanlar için Standardizasyon eğitim Programını kapsamlı bir şekilde zorlamaktadır. doktorlar ve Genel muayenehane programının ve Geleneksel Çin Tıbbı eğitim üssünün oluşturulmasına yardımcı olur.

 

Shanghai Honglian Tech Group, Tıp eğitimi işine hizmet etmek ve tüm İnsan Varlıklarına fayda sağlamak için klinik becerileri kapsamlı bir şekilde geliştirmek için tüm dünyadaki modelleme distribütörleri ile el ele vermeye isteklidir!

 

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 0

Firma Servisi

Şangay'daki 3. Sınıf Hastanelerinden yetkili uzmanların rehberliğinde Honglian Group, Bilim, Öğretim ve Araştırma'nın entegrasyonu ile Tek elden tıbbi beceri eğitim merkezinin inşasında profesyoneldir, kapsamlı bir şekilde Genel pratisyen Programı ve Standardizasyon eğitim Programını ikamet için iter. Genel uygulama programının ve Geleneksel Çin Tıbbı eğitim üssünün oluşturulmasına yardımcı olur.

 

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 0

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 1Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 2

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 3

 

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 4

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 5Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 6Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 7

 

Şirket takım

 

İşletmenin sürdürülebilir gelişimini ve normal operasyonu sağlamak için, modern kurumsal organizasyon yapısına göre honglian ve kendi üretim ve operasyon durumu ile birlikte güçlü bir kontrol, hızlı tepki ve operasyon ve verimli organizasyon yapısı kurdu. Şirket departmanlarının sorumluluğu açık, esnek ve verimli olup, iyi işbirliği sistemlerinden biri olarak araştırma, geliştirme, üretim ve pazarlama, Teknik destek ve satış sonrası hizmeti oluşturmuştur.

 

 

 

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 0

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 1Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 2Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 3Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 4Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 5Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 6

Warranty

Honglian Garanti Politikası

 

Step1: Malları aldığınızda, lütfen bir hafta içinde ayrıntılı olarak inceleyin.Herhangi bir sorun varsa, lütfen hemen talep edin.

Adım 2: Herhangi bir talep olursa, lütfen satış sonrası çalışanlarımıza takip edilen garanti talep bilgilerini emailafter_sale03@honglian8.com ile gönderin.

Sizi bir iş günü içinde tatmin etmek için en iyi çözümü analiz edip çalışacağız.

 

Gerekli garanti talep bilgileri:

1. Resimler veya video

2. Garanti kartındaki seri numarası ve Fat.HAYIR veyaPI.NO
3. Sorun Açıklaması

 

Step3: Teknik yardım sunun veya yedek parçaları gönderin

Adım 4: Tamamen tatmin olana kadar talep çözümünü takip edin.

Garanti Süresi: ürünleri aldıktan sonra Bir yıl.

 

 

Ekle: 508-516, No. 1 Bldg., Aijia International Bldg., Lane 288, Wuhua Rd., Hongkou Bölgesi, Şangay, Çin

Söyle: 0086-21-65223703

Faks: 0086-21-65223810

E-Posta: after_sale03@ honglian8.com

Skype: satış sonrası03.honglian8.com

Marketing

“Genel Doktor” uluslararası endüstride en tanınmış markalardan biri haline geldiği için şirketin Yıllık Satış Hacmi 200 milyon RMB'nin üzerindedir. Şu anda, Honglian Grubu'nun ürünleri 100'den fazla yabancı ülkeye ihraç edilmiştir ve Grup, Çin Kızılhaç Derneği, UNFPA ve WHO gibi uluslararası kuruluşların sağlayıcılarından biri haline gelmiştir. Küreselleşme ve Çeşitlendirme stratejisine bağlı kalarak, her türlü tıbbi sergide yer aldı, Simülasyon öğretiminde yerel olarak akademik konferanslar düzenledi ve çok çeşitli tıp okullarına ve kurumlarına derinden hizmet etti. Dahası, şirketin iş Hindistan, Brezilya, Rusya, Almanya, Türkiye ve diğer bazı ülkelerde hızla geliştirildi, bu yüzden yurtdışında dağıtım depoları oluşturmak için profesyonel distribütörlerle çalışma, yurtdışı fabrikalarla işbirliği eğilimi.

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 0

 

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 1

 

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 2

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 3Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 4

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 5

Clients

Honglian Group, güçlü ve profesyonel Ar-Ge ekibinin yanı sıra satış hizmetlerinin gelişmiş ve mükemmel konseptleri ile ürünlerinin Ar-Ge çalışmalarına odaklanarak markasının tanıtımını yapmaktadır. Bu arada Grup, uzun vadede uluslararası lider ürünler geliştirmek için yurtiçinde ve yurtdışında düzinelerce kolej ve üniversite ve akademik ekiple işbirliği yapmaktadır ve sektörde standart belirleyiciler haline gelmiştir. Bazı tasarımları ve işlevleri dünya standartlarındadır. Grup başarıyla iç piyasaya odaklanın, dünyaya gidin olarak söyledi. Şu anda, Grup Çin'de Modelleme endüstrisinin gelişimine liderlik ediyor.

Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 0Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 1Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 2Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 3Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 4Çin Shanghai Honglian Medical Tech Group şirket Profili 5

İLETİŞİM

Adres: 5inci Kat, No.1 Bldg, Aijia Uluslararası Bldg, 288 # Wuhua Rd., Hongkou Bölgesi, Şangay, Çin

Fabrika adres:No.88, Shande Rd., Shanyang Kasabası, Jinshan Bölgesi, Şangay